Regionalny Turniej Nadziei Olimpijskich

W dniach 6-8 czerwca w Pile odbył się Regionalny Turniej Nadziei Olimpijskich, jest to turniej zrzeszający reprezentacje chłopców danego rocznika województw zachodnio-pomorskiego, pomorskiego, wielkopolskiego i kujawsko-pomorskiego. To ostatnie reprezentowało dwunastu najlepszych chłopców z naszego województwa wśród, których znalazł się uczeń naszej szkoły Marcel Rozwadowski i nauczyciel naszej szkoły Adam Michalak , który jest drugim trenerem kadry wojewódzkiej. Podczas takiego turnieju wyłania się reprezentację makroregionu. Niestety z naszego województwa w roczniku 2007 nikt nie otrzymał powołań, ale samo uczestnictwo i możliwość pokazania się na tej rangi imprezie sportowej to duży sukces Marcela.