E-drzwi zawsze otwarte 🙂

Jedyna szkoła w Toruniu z klasami siatkarskimi zaprasza !!! 🙂 Uczniowie klas 1-3 klasa sportowa to gimnastyka z elementami piłki siatkowej, a od klasy 4 profesjonalne zajęcia z piłki siatkowej. Nabór bez rejonizacji. Szkolenie sportowe przy współpracy z klubami: dzięwcząt MUKS XLO Toruń, chłopców AZS OŚ Toruń. W najbliższych planach współpraca najmłodszych z Akademią Wilfredo Leona dzięki ustalanej współpracy klubów MUKS XLO z CUK Anioły Toruń.

Nie tylko sportowo nasi uczniowie rozwijają się siatkarsko, bo osiągnięcia mają również w innych dyscyplinach: piłkarze męscy i damscy Puchar Tymbarku, wiele sukcesów indywidualnych oraz zespołowe w lekkoatletyce, co roku praktycznie mistrzostwo Torunia naszych najmłodszych w Sprawny Miś czy Jestem Sprawny, kolarstwo, tenis stołowy, szermierka, ….

Będziemy się chwalić naszymi uczniami, programami, różnymi aktywnościami. Chcemy pokazać że w naszej szkole nie można się nudzić!!!

 

Eko działania okiem pani Kaliny Strzyżewskiej

https://www.facebook.com/sp28torun/videos/5335390626480073

 

Akcja Eko Aktywni #FundacjaAktywnegoRozwoju #FARstart #FARpower

Nasza  szkoła ma poważne osiągniecia sportowe, mamy na to dowody!

Tajemnice budowy ludzkiego ciała u nas rozwiązywane są od najmłodszych lat

Eksperymenty kl.1c pod czujnym okiem pani Dominiki Kowalskiej

 

 

W naszej szkole przerwy nigdy nie są nudne 😉
Rozwijamy w naszych uczniach pasje przyrodnicze
Jak działają prawa fizyczne? U nas się tego dowiesz i sprawdzisz to!
Pani Grażyna Ratajczak Nadolska zaraża nasze dzieci pasją do muzyki
Uczniowie z SP28 wraz z Panią Grażyną Ratajczak-Nadolska w Toruniu dziękują za wspólne kolędowanie u Ojców Paulinów
Mamy to. Ignacy Dąbrowski z 7c Naszym EKOBOHATEREM👑🥇🎉
Do 31 stycznia 2022 r. internauci głosowali na najlepsze ich zdaniem prace konkursowe. W ten sposób wyłoniono 20 szkół z największą liczbą głosów. To właśnie te placówki wygrały w naszym konkursie po 20 000 zł na wyposażenie wspierające edukację ekologiczną. Gratulujemy!