KADRA
W bieżącym roku szkolnym w naszej szkole znajdują się 27 oddziałów:
- 1 oddział „0”,
- 9 w klasach I – III,
- 14 w klasach IV – VIII
- 2 oddziały przyszpitalne
DYREKCJA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 28 W TORUNIU
dyrektor: mgr Karolina Ciechowska – Neumann
wicedyrektor mgr Sylwia Kotkiewicz
wicedyrektor: mgr Jolanta Lipska
GRONO PEDAGOGICZNE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 28 W TORUNIU
godziny dostępności sala |
||||||
Nauczyciel | Przedmioty | poniedziałek | wtorek | środa | czwartek | piątek |
Magdalena Łuczyńska |
Oddział „0” | 16.30-17.00
105 |
12.30-13.00
105 |
|||
Beata Sztejka |
Oddział „0” | 11.30-12.00
105 |
16.30-17.00
105 |
|||
Magdalena Bartoszyńska | Edukacja wczesnoszkolna | 14.00-15.00
214 |
||||
Hanna Wyżlic | 8.30-9.30
116 |
|||||
Beata Skubaczewska | 8.45-9.45
215 |
|||||
Alina Matjanowska – Brud | 14.35-15.35
113 |
|||||
Anna Miedzińska | 7.45-8.45
216 |
|||||
Beata Wengerska | 7.50-8.50
115 |
|||||
Aldona Zakrzewska | 7.50-8.50
114 |
|||||
Katarzyna Daniszewska | 9.45-10.45
217 |
|||||
Ewa Łuczak | 13.25-14.25
106 |
|||||
Izabela Wilewska | Nauczyciel współorganizujący kształcenie |
13.30-14.30
300 |
||||
Justyna Ogos |
Nauczyciel współorganizujący kształcenie |
13.25-14.25
314 |
||||
Agnieszka Palińska | Nauczyciel współorganizujący kształcenie | 10.40-11.40
314 |
||||
Alina Drozdowska | Oddziały przyszpitalne | 12.00-13.00
szpital |
||||
Ewa Rutkowska |
Oddziały przyszpitalne | 12.00-13.00
szpital |
||||
Iza Soroczyńska | Oddziały przyszpitalne | 11.00-11.30
szpital |
11.00-11.30
szpital |
|||
Małgorzata Pawłowska | Język polski | 7.30-8.30
205 |
7.30-8.00
205 |
|||
Monika Dąbrowska | 15.30-16.30
202 |
|||||
Eliza Wirska |
7.30-8.00
302 |
7.30-8.00
302 |
||||
Natasza Kamińska | Język polski, Etyka | 15.20-16.20
pokój nauczycielski/206 |
||||
Agnieszka Bartoszyńska – Stopa |
Historia, WoS | 15.20-16.10
109 |
14.30-14.40
109 |
|||
Joanna Sujkowska – Drążkiewicz |
Historia, WdŻwR | 14.30-15.30
210 |
||||
Katarzyna Nuszkiewicz – Stopczyńska |
Język angielski | 14.30-15.30
305 |
||||
Kalina Strzyżewska | 7.30-8.00
203 |
7.30-8.00
203 |
||||
Aleksandra Czapiewska | 13.30-14.30
200 |
|||||
Jolanta Lipska | 12.30-13.30
201/205 |
|||||
Agnieszka Muskała | 7.30-8.00
306 |
7.30-8.00
306 |
||||
Małgorzata Kawczyńska |
Język hiszpański | 7.15-7.45
300 |
7.15-7.45
300 |
|||
Piotr Jedynak | Matematyka | 17.00-18.00
212 |
||||
Sylwia Kotkiewicz | 14.40-15.40
101/212 |
|||||
Anna Fryś | 7.30-8.00
303 |
7.30-8.00
303 |
||||
Beata Pietruszkiewicz | Fizyka, Matematyka | 14.30-15.30
207 |
||||
Justyna Mandra | Przyroda, Geografia | 16.00-17.00
311 |
||||
Dominika Kowalska | Chemia, Biologia |
16.00-17.00
307 |
||||
Karolina Ciechowska – Neumann |
Biologia | 14.30-15.30
gabinet dyrektora |
||||
Violetta Katarzyńska | Informatyka | 7.00-8.00
310/107 |
||||
Renata Kaczmarek | Technika, Informatyka, Edukacja dla bezpieczeństwa |
14.30 – 15.00/ 111 | 14.30-15.00
111/313 |
|||
Jarosław Dąbrowski |
Muzyka | 15.20-16.20
313 |
||||
Anita Przybyszewska – Pietrasiak |
Plastyka | 14.30-15.30
314 |
||||
Martyna Majewska |
Wychowanie fizyczne | 16.15-17.15
hala |
||||
Elżbieta Mućka | 7.00-8.00
salka |
|||||
Marta Stankowska | 7.30-8.00
pokój nauczycielski przy basenie |
7.30-8.00
pokój nauczycielski przy basenie |
||||
Tomasz Grobelniak | 15.30-16.30
hala |
|||||
Jacek Woźniak | 7.00-8.00
pokój nauczycielski przy hali |
|||||
Jacek Nowak | 15.20-16.20
pokój nauczycielski przy basenie |
|||||
Krzysztof Pietrasiak | 14.25-15.25
pokój nauczycielski przy hali |
|||||
Adam Mrozowski | 14.30-15.00
pokój nauczycielski przy hali |
14.30-15.00
pokój nauczycielski przy hali |
||||
Magdalena Kluzińska |
|
14.30-15.30
pokój nauczycielski |
||||
Maciej Wronkowski | 15.20-16.20
pokój nauczycielski przy basenie |
|||||
Adam Michalak | 15.15-16.15
hala |
|||||
o. Maciej Atras | Religia | 14.30-15.30
305 |
||||
o. Przemysław Pelikan | 15.25-16.25
302 |
|||||
Beata Figas | Świetlica | 10.00-11.00
świetlica |
||||
Bożena Woźniak | 13.00-14.00
świetlica |
|||||
Maria Neumer | 10.00-11.00
świetlica |
|||||
Jacek Obermüller | Biblioteka | 9.15-10.15
biblioteka |
||||
Beata Grzebień | 15.15-16.15
biblioteka |
|||||
Krystyna Kowalska | Pedagog | 11.00-12.00
204 |
||||
Agnieszka Skulmowska | Pedagog specjalny | 11.30-12.30
204A |
||||
Julia Wesołowska | Psycholog | 16.00-16.30
213 |
16.30-17.00
213 |
|||
Anna Lewandowska | Terapeuta | 10.35-11.35
gabinet terapeuty |
||||
Ewelina Inczédy | Logopeda, religia |
|
9.35-10.35
gabinet logopedy |
|||
godziny pracy specjalistów pomocy p-p w roku szkolnym 2023/2024 | poniedziałek | wtorek | środa | czwartek | piątek | |
Krystyna Kowalska | pedagog | ——– | 10:00-14:00 | ——– | 8:00-11:00 | 10:00-14:00 |
Agnieszka Skulmowska | pedagog specjalna | ——– | 7.00 -11.30 | 13.30–15.30 | 11.30–15.30 | 9.30–11.30 |
Julia Wesołowska | psycholog | 9:15-16:15 | ——– | 9:15-16:15 | ——– | ——– |