WARSZTATY

WARSZTATY UMIEJĘTNOŚCI WYCHOWAWCZYCH „Szkoła Dla Rodziców I Wychowawców”

Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Toruniu zaprasza rodziców, wychowawców i nauczycieli na
WARSZTATY UMIEJĘTNOŚCI WYCHOWAWCZYCH „Szkoła Dla Rodziców I Wychowawców”, „Jak z miłością i szacunkiem wyznaczać dziecku granice (Bez klapsa)” oraz „Jak motywować swoje dziecko”

Proponujemy Państwu warsztaty umiejętności wychowawczych dla rodziców / wychowawców / nauczycieli wyposażające w niezbędne umiejętności postępowania z dzieckiem/ młodzieżą.
MAMY JESZCZE KILKA WOLNYCH MIEJSC NA ZAJĘCIA ROZPOCZYNAJĄCE SIĘ WKRÓTCE:

„Szkoła dla Rodziców” czwartki 16.30-19.30 – pierwsze zajęcia 8.11 (cykl 10 spotkań):

„Jak z miłością i szacunkiem wyznaczać dziecku granice (Bez klapsa)”: Gr.I poniedziałki 16.00-18.00 – pierwsze zajęcia 26.11 (cykl 6 spotkań) Gr. II wtorki 16.00-18.00 – pierwsze zajęcia 4.12 (cykl 6 spotkań) Gr. III czwartki 9.00-11.00 – pierwsze zajęcia 6.12 (cykl 6 spotkań)

„Jak motywować swoje dziecko” czwartki 16.30-18.00 – pierwsze zajęcia 29.11. (cykl 5 spotkań)

Warsztaty nie są kierowane wyłącznie do osób, które borykają się z problemami wychowawczymi swego dziecka/ ucznia. Adresujemy je do tych dorosłych, którzy chcą polepszyć swoje relacje z dzieckiem/ uczniem, czy zwiększyć efektywność swych działań wychowawczych. W kameralnej atmosferze gwarantującej bezpieczeństwo mogą Państwo dowiedzieć się czegoś nowego o sobie jako rodzicu/ nauczycielu i zainspirować się do doskonalenia w tej roli.
Zapraszamy na nieodpłatne warsztaty w grupach 12-15 osób odbywające się w siedzibie poradni ul.Kosynierów Kościuszkowskich 6.

Zapisy: smsem: 509 919 079 lub na adres email: zgloszenia@ppp.torun.pl lub osobiście w sekretariacie poradni. Prosimy podać następujące informacje: nazwa warsztatów + dzień tygodnia, imię, nazwisko, kontakt telefoniczny.

Z osobami, które zgłoszą się będziemy się kontaktować w celu potwierdzenia zakwalifikowania (rekrutację prowadzimy do wyczerpania miejsc).