Podsumowanie konkursu „Noszę odblaski- Jestem bezpieczny” w klasach 1-3

W ostatnim tygodniu został podsumowany szkolny konkurs plastyczny „Noszę odblaski- Jestem bezpieczny”.
Wszyscy uczestnicy świetnie pamiętali, że widoczność poprawiają zdecydowanie odblaski. Posiadanie jakiegokolwiek elementu odblaskowego zwiększa widoczność pieszego na drodze do około 150 metrów. W tym przypadku kierowca ma więcej czasu na odpowiednią do warunków reakcję, a zyskane w ten sposób sekundy mogą uratować zdrowie, czy nawet życie.
Dzieci z klas 1-3 bardzo chętnie wzięły udział w konkursie i przygotowały wiele ciekawych prac plastycznych.
Laureatami zostali:
1 Miejsce- Magdalena Dobrowolska z kl. 3a,
2 Miejsce – Aleksandra Bagińska z kl. 3c
3 Miejsce – Leon  Pawełek z kl. 2c
Uczniowie wyróżnieni:
Alicja Dołęga z kl. 3a, Anastazja Dymek z kl. 1b, Mikołaj Wiśniewski z kl. 2c.
Poza tym, wszyscy uczestnicy tego szkolnego konkursu otrzymali podziękowania i kamizelki odblaskowe, które podarowała uczniom Sekcja Ruchu Drogowego z Komisariatu Policji na Rubinkowie (za co Organizatorki serdecznie dziękują :).
Jeszcze raz GRATULUJEMY  talentu i pomysłowości wszystkim Uczestnikom konkursu!