Awans na finał województwa w Bydgoszczy w kategorii czwórek dziewcząt

Awans na finał województwa w Bydgoszczy w kategorii czwórek dziewcząt

Dnia 10 stycznia br. nasze uczennice walczyły w Inowrocławiu w półfinałach wojewódzkich w kategorii czwórek.
W pierwszym meczu pokonały SP z Golubia Dobrzynia mecz mimo błędów cały czas dziewczęta miały pod kontrolą. W drugim spotkaniu z gospodyniami SP nr 5 Inowrocław zaczęliśmy serią nieporozumień i błędów. Dziewczęta wyrównały do stanu po 17 jednak w końcówce oddały seta. Drugi set zgodnie z przepisami Szkolnego Związku Sportowego muszą grać inne zawodniczki niż pierwszy.
Jesteśmy w tej dobrej sytuacji, że gramy wyrównanymi zespołami i dziewczęta z małymi problemami doprowadziły do remisu. Tie break otworzyła na zagrywce Agata Kuklewska serią ustawiając wynik na 4-0, w dalszej części cały zespół zagrał mądrze i na wysokim poziomie pewnie wygrywając seta i w efekcie cały mecz.
Dziewczęta w składzie: Marta Nasadzka, Agata Kuklewska, Maja Korpalska, Zofia Janowska, Emilia Dudzińska, Natalia Hajdukiewicz, Alicja Gndek, Julia Budzyński , Kalina Żurowska , Blanka Boniecka wywalczyły awans na finał województwa w Bydgoszczy.
Trenerzy Adam Michalak i Martyna Majewska nie kryli zadowolenia.
Dziewczętom dziękujemy za walkę i życzymy dalszych sukcesów.