Obóz siatkarski Górzno 2023

Obóz siatkarski Górzno 2023

W dniach 16-25 sierpnia br. chłopcy z klas sportowych naszej szkoły uczestniczyli w obozie sportowo-rekreacyjnym w Górznie zorganizowanym przez klub AZS Organizacja Środowiskowa. Wśród uczestników obozu byli również młodzi adepci siatkówki z Akademii Wilfredo Leona. Najważniejsze cele zgrupowania to przede wszystkim doskonalenie umiejętności siatkarskich i przygotowanie do rozgrywek w nadchodzącym sezonie. Ale ważna była też integracja, aktywny wypoczynek i oczywiście dobra zabawa.

Na hali z trzema boiskami do siatkówki mieliśmy super warunki do trenowania. Oprócz siatkówki graliśmy też w inne gry: piłkę ręczną i nożną.

Link – piłka siatkowa

Link – piłka nożna i piłka ręczna

Pogoda była fantastyczna, dlatego w przerwach między treningami spędzaliśmy czas nad wodą. Do dyspozycji mieliśmy boisko do siatkówki plażowej oraz pomost z wieżą do skoków. Niektóre były bardzo efektowne

Link – kąpielisko 1

Link – plaża

Mieliśmy czas również na inne atrakcje. Wizyta w parku linowym była bardzo interesująca. Niektórzy byli w takim miejscu po raz pierwszy. Trasy były zróżnicowane, było ich pięć więc każdy mógł wybrać coś dla siebie. Największym zainteresowaniem cieszyły się super zjazdy czyli trasa tyrolkowa, częścią której był zjazd liczący ok. 100m.

Link – park linowy

Mamy nadzieję, że wysiłek i zaangażowanie zawodników na obozowych treningach przyniosą efekty w nadchodzącym sezonie rozgrywkowym. Powodzenia!!!