„Podaj rękę Ukrainie”

W środę nagrywaliśmy w naszej szkole cover piosenki „Podaj rękę Ukrainie”, utwór śpiewali uczniowie klasy 5b wsparci przez klasy siódme. W prace zaangażowany był sztab ludzi – nagraniem zajął się tata jednej z uczennic, p. Janusz Rakoca, śpiewała i przygotowała dzieci nasza muzyk – Grażyna Ratajczak-Nadolska, wsparła ją Olga Siemieniecka. Zaprosiliśmy dwie panie muzyk – na skrzypcach zagrała Iwona Gulczyńska, na keyboardzie Dobrusia Baczyńska-Skarżyńska. Pomysłodawczynią akcji była nauczycielka języka polskiego – Aleksandra Szwagrzyk-Dalasińska. Słowa do piosenki napisał dla nas Tomasz Dalasiński.
Wisienką na torcie była obecność redakcji „Zbliżeń” – występ dzieci można było oglądać w głównym wydaniu tego programu. 🙂
Efekty nagrań pojawią się na naszej stronie już jutro!