Rok Kopernikański w świetlicy – podsumowanie konkursów

„Rok Kopernikański” w świetlicy.

Podsumowanie konkursów plastycznych:

·      „ Kosmos”

·      „Ufoludek”

Rok Kopernikański rozpoczęliśmy od poszerzenia wiedzy o Mikołaju Koperniku, Jego życiu i osiągnięciach. Dzieci wykonały dekorację tematyczną, która ozdabia nasz szkolny korytarz, nawiązującą do 550 rocznicy urodzin wielkiego Astronoma.

Konkursowe prace plastyczne uczniowie wykonali z największą starannością. Wyłonienie najlepszych dzieł sprawiło nie lada trudność, ale Organizatorzy dali radę! 🙂

W tym miejscu chciałabym PODZIĘKOWAĆ w imieniu Dyrekcji SP 28 w Toruniu oraz swoim pani Annie Broniewicz Dyrektorce Centrum Popularyzacji Kosmosu „Planetarium – Toruń” za ufundowanie 2 głównych nagród konkursowych – są vouchery dla 4 osób każdy na prezentowane przez „Planetarium – Toruń” seanse. Tak więc zwycięstwo można uczcić rodzinnie!

Gratuluję zwycięzcom – Koordynatorka

Maria Neumer

A oto uczniowie nagrodzenie w konkursie plastycznym „KOSMOS”:

1 miejsce – Ekaterina Gurina kl. 5b

2 miejsce- Aleksander Przyjazny kl. 2a

3 miejsce – Maja Zięba kl. 1a

Wyróżnienia zdobyli:

– Zuzanna Górecka kl. 1b,

– Róża Lewandowska  kl. 5b,

– Agata Orłowska kl. 2b,

– Lena Proniewicz kl.  2c,

– Maja Schulz kl. 1b,