Rozstrzygnięcie konkursu „Wyłącz Hejt, Włącz Empatię”

Z przyjemnością przekazuję, że zakończył się konkurs informatyczny „Wyłącz Hejt, Włącz Empatię”, który miał na celu promowanie pozytywnych relacji międzyludzkich oraz budowanie atmosfery wzajemnego szacunku i zrozumienia. Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom za ich zaangażowanie i wkład w ten ważny projekt.

Prace, które zajęły pierwsze trzy miejsca w konkursie i otrzymują dodatkowo bony z nagrodami:

I miejsce Nikola Wojciechowska

II miejsce Alicja Orzeł

III miejsce Kajetan Stańczak

Przyznano też wiele wyróżnień.

W ramach konkursu, zorganizowaliśmy drukowanie nagród w taki sposób, aby uczniowie z różnych klas mieli okazję zapoznać się z procesem drukowania w technologii 3D.

Nagrodą dla wszystkich uczestników są wyjątkowe sowy, które zostały wydrukowane w technologii 3D. Każda z nich symbolizuje nie tylko naszą wdzięczność za udział w konkursie, ale także mądrość, przemianę, ochronę i intuicję.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i pracownikom szkoły za ich wsparcie i zaangażowanie w ten ważny projekt.