SPOTKANIE ŚWIATECZNE W KL. 3c

SPOTKANIE  ŚWIATECZNE W KL. 3c

 

Wigilia klasowa to jeden z najprzyjemniejszych wydarzeń w roku szkolnym. Przy okazji takiego momentu dzieci mogą zintegrować się z rówieśnikami, poczuć atmosferę nadchodzących świąt Bożego Narodzenia.

Uczniowie kl. 3 c, pod opieką wychowawczyni: M.Bartoszynskiej, zorganizowali klasową spotkanie świąteczne, które rozpoczęto odczytaniem przez ucznia fragmentu ewangelii św. Łukasza – Narodzenie Jezusa. Następnie wychowawczyni przekazała uczniom życzenia świąteczne i noworoczne, a po nich wszyscy indywidualnie nawzajem sobie składali życzenia.

Radosnym momentem było wspólne śpiewanie kolęd i pastorałem wraz z Rodzicami  Bogusi, którzy grając i śpiewać uprzyjemnili nam ten wyjątkowy czas.

Było nam bardzo wesoło i miło spędziliśmy czas.

Dziękujemy Rodzicom za pomoc w przygotowaniu wigilijnego spotkania klasy 3c.