Wymiana polsko – niemiecka uczennic klas sportowych

W dniach 23-30 czerwca br. dziewczęta naszej szkoły z klas sportowych wraz z trenerem Adamem Michalakiem uczestniczyły w projekcie wymiany organizowanej przez MUKS TIE BREAK Solec Kujawski i Fundacje Współpracy Młodzieży Polsko-Niemieckiej. Projekt nosił tytuł „Tylko dlatego, że jestem dziewczyną” miał na celu poprawę asertywności, wiarę w siebie, swoje możliwości, uczenie się akceptacji siebie i świata, który kreujemy wkoło nas. Dziewczęta poza wyjazdem do Jade Parku – ogrodu zoologicznego wraz z parkiem rozrywki, uczestniczyły w zajęciach we współpracy ze szkołą cyrkową. Poznawały tajniki żonglerki, chodzenia po linie, kręcenia talerzy, ćwiczeń na szarfie oraz na trapezie cyrkowym. Nie zabrakło treningu siatkówki na sali, karaoke i tańców na balu przebierańców. Mam nadzieję, że poniższy film choć w części odda nasz wspólny czas.
Adam Michalak
Film z tego wyjazdu znajduje się na naszym szkolnym Facebooku: https://fb.watch/mVomQlC1oi/