WALENTYNKOWY BAL KARNAWAŁOWY

14 lutego to wyjątkowy dzień, dzień miłości, ale także przyjaźni, życzliwości, serdeczności.

Dla uczniów klasy 1 c ten dzień stał się okazją do wspólnej zabawy i zaprezentowania, jak dobrze być razem, wspierać się. Już od samego rana panowała specyficzna atmosfera, każdy uczeń miał na sobie element ubioru w czerwonym kolorze.

Chłopcy przygotowali dla swoich Koleżanek miłe, słodkie niespodzianki.

Walentynki połączyliśmy z zabawą karnawałową, którą poprowadziła p. E.Mucka. Na hali sportowej podczas pląsów było bardzo kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy, mimo chwilowego zmęczenia. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę zabawy. Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.

Dziękujemy Pani Elżbiecie Mucka za przygotowanie karnawałowej zabawy tanecznej dla Pierwszaków z klasy 1c.