„Wielkanocne Jajo” – podsumowanie konkursu

W środę przed Świętami Wielkanocnymi został podsumowany szkolny konkurs plastyczny „Wielkanocne Jajo”. Prace zostały wykonane zgodnie z tradycją etnograficzną z wykorzystaniem kolorowej bibuły, krepy.
Można je podziwiać na wystawie pokonkursowej zorganizowanej na szkolnym holu.
Wszystkie dzieła przygotowali uczestnicy konkursu, czyli uczniowie klas 1-3. A oto Oni:
NAGRODZENI
1 Miejsce: Julia Stroińska z kl. 3b, Lena Piotrowska z kl. 1b i Agata Libera z kl. 1b;
2 Miejsce: Natalia  Słupska z kl. 3b oraz Zosia  Górecka z kl. 3b,
3 Miejsce: Kinga Smoleń kl. 1a,   Ola Mikulicz kl.1b, Natasza  Januszewska kl.2a,
Uczniowie  WYRÓŻNIENI:
Zosia Gondek kl. 1a, Magdalena Dobrowolska kl. 1a, Maja Kotlarz kl. 1b, Julia Bartczak  kl. 1c, Lena Czołgowska kl.1b,  Antonina Brodzińska kl. 2b, Barbara Kowalska kl.2b, Antek Jędrzejewski kl. 2b, Amelia Dworakowska kl.
Wszystkim Uczestniczkom i Uczestnikom konkursu serdecznie GRATULUJEMY cierpliwości i pięknych wielkanocnych jaj życząc udanych Świąt Wielkanocnych.
Organizatorki: Maria Neumer i Magdalena Łuczyńska