Czytający Rodzice

Popierając akcję „Cała Polska czyta dzieciom” kontynuujemy serię spotkań „RODZICE CZYTAJĄ DZIECIOM”.
Głośne czytanie dziecku już od najmłodszych lat ułatwia samodzielne czytanie, kształtuje nawyk czytania przez całe życie. Wspólne czytanie z dzieckiem chroni przed uzależnieniem od telewizji, buduje więź między dorosłym i dzieckiem.
W piątek do przedszkola, z książką pełną pięknych bajek, zawitała mama Tosi. Czytała dzieciom o „Gangu słodziaków”. Dzieci słuchały z wielkim zainteresowaniem. Przedszkolaki były zachwycone nie tylko tym, że pani Kasia czytała bajki, ale tym, że czytanie polegało również na pokazywaniu bohaterów, do którego zostały zaproszone dzieci. Papierowe kukiełki bardzo się podobały, a przygotowane kolorowanki wywołały entuzjazm.

Mamie Tosi bardzo dziękujemy za poświęconym nam czas, a innych rodziców serdecznie zapraszamy na czytanie!

Katarzyna Daniszewska