Program UPOWSZECHNIANIA SZERMIERKI WŚRÓD DZIECI W WIEKU SZKOLNYM

Małymi krokami dochodzimy do końca szkolenia dzieci z programu UPOWSZECHNIANIA SZERMIERKI WŚRÓD DZIECI W WIEKU SZKOLNYM ze SP nr 28 w Toruniu
Program finansowany był ze środków MSportu i PZSZERM Przy współpracy UKS 35 Bielawy Toruń – klub szermierczy dla dzieci, młodzieży i weteranów 🤺
Z wielka radością informuje, że w zajęciach szermierczych w roku szkolnym 2020/21 wzięło udział blisko 50 młodych uczniów-sportowców, którzy poznali tajniki władania biała bronią. Dzięki tym zajęciom dzieci poznały nowe zabawy i gry szermiercze, nauczyły się pozycji szermierczej i poruszania się w W czasie walki, toczyły pojedynki na plastikowe florety, a także nawiązywały właściwe relacje między sobą.
Już w kolejnym roku szkolnym zapraszam do nowej edycji Programu Upowszechniania Szermierki i dobrej zabawy na sportowo!!!
Trener Aleksander Borkowski