Mistrzostwa Torunia w Piłce Siatkowej w Kategorii Czwórek

Mistrzostwa Torunia w Piłce Siatkowej w Kategorii Czwórek – chłopcy 14 lutego, oprócz organizowania walentynek nasza szkoła brała udział w Mistrzostwach Torunia w Kategorii Czwórek Chłopców. Do udziału w turnieju przystąpiło 10 szkół z całego Torunia. W fazie eliminacyjnej szkoły grały w trzech grupach, z każdej 1 miejsce zakwalifikowało się do rundy półfinałowej. Ze względu na klasy siatkarskie, szkoły zadecydowały, że nasi uczniowie od razu przechodzą do półfinałów (bez eliminacji).

W półfinałach SP 28 zmierzyło się z SP 8, a SP 32 z SP 24. Do finału zakwalifikowały się SP 28 oraz SP 32.

Ostatecznie nasza szkoła zajęła I miejsce w Toruniu.

Klasyfikacja szkół:

I SP 28

II SP 32

III SP 8

IV SP 24

Uczniowie, którzy przyczynili się do wygranej: Hubert Drapiewski VIa Dawid Łęcki VIa Bartosz Wieluński VIa Mikołaj Zażycki VIa Krzysztof Jasiński VIa Konrad Majchrzak VIa Oliver Hołod VIa Mateusz Zając Va Kamil Kuchniarz Va Marcel Rozwadowski Va

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów