„Moja ulubiona książka o MIŁOŚCI”- konkurs

Z okazji WALENTYNEK i NASZEJ MIŁOŚCI DO KSIĄŻEK biblioteka szkolna organizuje konkurs DLA WSZYSTKICH KLAS pt: „Moja ulubiona książka o MIŁOŚCI” 😊

Prosimy wszystkich chętnych uczniów o wysyłanie przez dziennik do biblioteki opis książki, którą przeczytaliście i jest dla was szczególnie ważna. Oczywiście możemy kochać ludzi, zwierzęta, przyrodę, fotografię, książki, sport, muzykę, sztukę, życie, podróże, jedzenie i wszystko co przyjdzie wam do głowy.

Tematyka jest dowolna. Ważna jest sztuka argumentowania, że właśnie ta książka opowiada o waszej miłości do …

Z okazji walentynek życzymy wszystkim uczniom dużo miłości i zapraszamy do wypożyczania książek z naszej biblioteki 😊

Jak powiedział Henry Bordeaux „Aby miłość trwała przez całe życie, trzeba ją pielęgnować starannie jak ogród”.

Na prace czekamy do 14 lutego😊

Pani Grażyna Ratajczak- Nadolska i pan Jacek Obermuller