Kolorowy tydzień w 1-3

CZERWONY PONIEDZIAŁEK

W poniedziałek 18 października 2021 na korytarzu naszej szkoły czerwieniły  się  bluzeczki, sweterki, spodnie i spódniczki naszych uczniów.

Mało brakowało by przyniesione przez dzieci czerwone owoce i warzywa nie zzieleniały z zazdrości.

Wśród warzyw najpopularniejszy okazał się pomidor,  na drugim miejscu znalazła się celebrytka papryka. Owocowe zawody zdecydowanie wygrało jabłko.

19 października przywitamy zielony wtorek a z nim zielone owoce i warzywa.

ZIELONY WTOREK

Dzisiaj w szkole gośćmi honorowymi były zielone owoce i warzywa. Nasi uczniowie z klas 1-3 choć ubrani w kolorze zielonym wykazali się dużą wiedzą w temacie zielonych, zdrowych dodatków do II śniadania.

Na kanapkach królowała sałata i ogórek, wśród owoców zdecydowanie na topie było kiwi. Gratulujemy!!!

Jutro zaprosiliśmy wszystkie warzywa i owoce w kolorze pomarańczowym.

POMARAŃCZOWA ŚRODA

Pomarańczowa środa była ciepła i słoneczna także na korytarzu szkolnym, gdzie dominował kolor dnia. Na II śniadanie dzieci zjadały najczęściej marchewkę i mandarynki. Nie zabrakło jednak innych warzyw – dyni , papryki oraz owoców – pomarańczy, kaki.

W czwartek zapraszamy do zabawy na żółto i biało.

ŻÓŁTY CZWARTEK