SPOTKANIE Z EKSPERTEM W KL.3B

Uczniowie kl. 3B, w ramach podsumowań działań profilaktycznych związanych Dniem Bezpiecznego Internetu, spotkali się na platformie Teams z ekspertem- pedagogiem –  p. Emilią A.

Z zaangażowaniem uczestniczyli w warsztatach pt.: „Jak być bezpiecznym w Internecie?”,  w ramach, których dowiedzieli się, jak dbać o własne bezpieczeństwo w sieci, odpowiedzialnie korzystać z dostępnych treści w Internecie, jak chronić własny wizerunek. Pani Emilia wskazała także negatywne zjawiska, takie jak: hejt, cyberprzemoc, szkodliwe treści, wskazała sposoby przeciwdziałania tym zjawiskom i gdzie szukać pomocy. Zajęcia wzbogaciła prezentacja multimedialna, zabawy, quizy przygotowane przez p. pedagog.

Zajęcia przebiegały w miłej atmosferze, dzięki nim uczniowie wzbogaciły i usystematyzowały swoją wiedzę.