Mamy nasze Serduszko Tolerancji !!!

To piękne Serce to efekt inicjatywy SU w ramach Tygodnia Tolerancji. Uczniowie naszej szkoły, w klasach podczas godzin wychowawczych, lekcji wiedzy o społeczeństwie oraz wychowania do życia w rodzinie, dyskutowali na temat Tolerancji, rozmawiali o tym, jak tolerancyjna jest nasza szkoła, wskazywali  znaczenie tolerancji w naszym codziennym życiu. Uczniowie na koniec zajęć zapisywali na kolorowych serduszkach, w jaki sposób rozumieją pojęcie Tolerancji. Mogli też wypisać  skojarzenia ze słowem Tolerancja oraz podać konkretne przykłady zachowań tolerancyjnych. Efektem końcowym Tygodnia Tolerancji w naszej szkole jest to przepiękne „Serce Tolerancji”, które z klasowych serduszek wykonali uczniowie klasy 7c, a  przypinała je  sama nasza Pani Dyrektor.

Bardzo dziękujemy wszystkim Uczniom za kreatywne dyskusje i piękne serduszka. Dziękujemy wszystkim Wychowawcom, którzy włączyli się w naszą inicjatywę. Wielkie podziękowania kierujemy  dla Pań ze świetlicy za ogromną pomoc w przygotowaniu pięknego napisu.

Pamiętajmy zatem o szacunku, akceptacji i tolerancji dla  każdego człowieka.