Ostatni tydzień nauki ….

Ostatni tydzień nauki w szkole obfitował w różne aktywności uczniowskie. Był Dzień Sportu, Gala Talentów, Dzień Tańca, Dzień z Wychowawcą. Były też wręczone nagrody za udział w różnych konkursach przedmiotowych oraz sportowych. Przez najbliższe klika dni będziecie mogli zobaczyć co kamera aparatu i kamery zarejestrowała. Miłego oglądania 🙂
Zaczynamy od Gali Talentów. Grali, śpiewali, rysowali, uprawiali różne sporty…
Dzień tańca odbył się we środę 21.06.br.
Udział wzięły klasy 4a,4b,4c,5a,5b,6a,6c.
Kilka tygodni temu przedstawiciele klas wylosowali muzykę, do której trzeba było ułożyć układ taneczny.
Myślicie, że Dzień Tańca to tylko układy przygotowane przez klasy? O nie!
Był taniec do piosenki Blanki „Solo” i nauka Belgijki. Pani Renata Kaczmarek z uczennicami klas starszych pokazała jak się tańczy ten taniec. Następnie była Macarena, którą pokazywała Jaśmina Gojło z 6a. Kolejnym tańcem była „Czekolada”, którą pokazywała pani Grażyna Ratajczak – Nadolska wraz Jakubem Kozłowskim klasa 4b. Bis Belgijki i na sam koniec Kaczuchy… Oj się działo!!!
Trening cardio tego dnia wykonało wielu uczniów i nauczycieli 😁😉🕺🏆
Integracja między klasami – mistrzostwo. Coś mi mówi, że w przyszłym roku szkolnym to powtórzymy 🙂
Więcej zdjęć na naszym szkolnym Facebooku.