Dzień Kropki w oddziałach przedszkolnych

15 września obchodziliśmy w naszym przedszkolu OGÓLNOŚWIATOWY DZIEŃ KROPKI. Tego dnia wszystkie  dzieci z oddziału przedszkolnego miały na sobie ubrania w kropki lub kropkowe akcenty. Przedszkolaki poznały historię małej dziewczynki Vasthi, która nie wierzyła we własne możliwości, a odmieniła ją zwykła kropka.

W Dzień Kropki nie zabrakło ciekawych zajęć z kropką w roli głównej. Dzieci wykonały różne kropkowe zadania, obrazki, zabawy, łamigłówki. Powstały piękne, kolorowe prace plastyczne. Dzieci ćwiczyły wyobraźnię i pokazywały swoje zdolności.

Przedszkolaki przekonywały się, że w każdym z nas drzemie jakiś talent i czasami trzeba tylko trochę odwagi, żeby się ujawnił. Ten dzień był kolorowy i niepowtarzalny, a następny taki za rok J

Katarzyna Daniszewska

Magdalena Łuczyńska