Konkurs plastyczny „Bezpieczna droga przedszkola” – podsumowanie oddział przedszkolny

Został podsumowany przedszkolny konkurs plastyczny „Bezpieczna droga przedszkola”.  Celem konkursu było przypomnienie zasad bezpiecznego poruszania się po drodze jako pieszy uczestnik ruchu drogowego, utrwalenie znajomości poznanych znaków drogowych i rozwijanie zainteresowań plastycznych.
W edycji przedszkolnej udział wzięło 11 przedszkolaków: Mikołaj W., Emilia S., Zuzia, Daria, Tatiana, Marcel, Emilia K., Kalina,  Mikołaj B., Iza i Kaja.
Wszystkie prace wiązały się z tematem konkursu, były staranne i dopracowane. Za co przedszkolacy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz odblaskowe kamizelki. Serdecznie wszystkim GRATULUJEMY TALENTU i zapraszamy do innych konkursów.
Organizatorki: Magdalena Łuczyńska, Katarzyna Daniszewska i Maria Neumer.