PRZEDSZKOLAKI ŚWIĘTUJĄ „DZIEŃ DZIECKA”

Dzieci z naszego Przedszkola obchodziły swoje święto 31 maja 2021r. Razem z Rodzicami zadbaliśmy o to, aby ten dzień różnił się od zwykłego dnia. Nasze święto przywitało roześmiane słońce. Na początku czas upływał nam radośnie na beztroskim hasaniu na zielonej trawce. Jednak największą atrakcją okazały się bańki mydlane J Radość dzieci była ogromna.

Dużo przyjemności sprawiły dzieciom stare gry podwórkowe w „Klasy”.

Przy słonecznej pogodzie zorganizowaliśmy sobie piknik. Przedszkolaki rozłożyły na trawie kocyki przyniesione z domu i zjadły słodkości przygotowane dla nich.

To był wyjątkowy dzień, a dzieci jednogłośnie ogłosiły, że to był „najwspanialszy dzień w przedszkolu”.

Następnego dnia… panie z kuchni miały dla nas słodka niespodziankę. Po obiedzie, każde dziecko otrzymało czekoladę „Milke”.

Fajnie być dzieckiem 🙂

Katarzyna Daniszewska