Eko wrzesień w świetlicy

We wrześniu Uczniowie świetlicy, naszej szkoły, licznie brali udział w przygotowaniu wielu prac plastycznych z wykorzystaniem materiałów wtórnych.  Dzieła te nie tylko ozdobiły szkolne hole, ale są przede wszystkim elementem projektu „EKOszkoła”.
Uczniowie przygotowywali pod moim kierunkiem prace na szkolny konkurs „Eko-kwiatek”; wykonywali „słoneczka” z pokrywek od słoików, które służą do dekoracji szkoły; oraz tworzyli prace plastyczne „Eko- sad” z wykorzystaniem gazet.
Dzieci z zadowoleniem i zaangażowaniem wykonywały swoje prace plastyczne, co widać na załączonych zdjęciach. Wielu z nich było zaskoczonych i zdziwionych  jak wiele odpadów można ponownie wykorzystać przy tworzeniu ciekawych prac plastycznych.
Maria Neumer