Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie edukacyjnym „Szkolne Przygody Gangu Słodziaków”!

Szanowna Nauczycielko, Szanowny Nauczycielu!
Z ogromną radością informujemy, że Państwa Świetlica zdobyła wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie edukacyjnym „Szkolne Przygody Gangu Słodziaków”!

Gratulujemy wspaniałych rezultatów! Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie włożone w zadania konkursowe. Przeglądanie prac było dla Jury prawdziwą przyjemnością! Cieszymy się, że nasz konkurs był dla Państwa impulsem do tak aktywnego i kreatywnego promowania czytelnictwa oraz postawy proekologicznej wśród najmłodszych.

Jednocześnie mamy nadzieję, że dzięki konkursowi oraz podejmowanym wraz ze Słodziakami działaniom radość z czytania pozostanie z Państwa wychowankami na dłużej!

W ramach otrzymanego wyróżnienia do Państwa szkoły zostaną wysłane nagrody rzeczowe m.in. kalendarze dla nauczycieli na rok 2020, długopisy ze Słodziakami oraz maskotki Gangu Słodziaków – Juniorów, dla każdego ucznia biorącego udział w projekcie.

Mamy nadzieję, że upominki przypadną dzieciom do gustu, wzbudzą pozytywne emocje, wynagrodzą wysiłek włożony w przygotowanie zadania konkursowego oraz zachęcą do rozwijania pasji czytelniczej.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za zachęcanie razem z Gangiem Słodziaków do aktywnego czytania – wierzymy, że akcja wpłynęła pozytywnie na rozwój młodych umysłów, integrację dzieci w klasie i zachęci je do kontynuowania nawyków, które zostały wyrobione w trakcie trwania konkursu „Szkolne Przygody Gangu Słodziaków”.

Koordynatorzy konkursu: Beata Figas i Anna Lewandowska