SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNO-WIEDZOWY „W KRAINIE LODU I ŚNIEGU, ŚLADAMI PROFESORA HENRYKA ARCTOWSKIEGO”

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNO-WIEDZOWY

„W KRAINIE LODU I ŚNIEGU, ŚLADAMI PROFESORA

HENRYKA ARCTOWSKIEGO”

W tym roku szkolnym chętni uczniowie klas trzecich zmagali się w Szkolnym Konkursie Plastyczno-Wiedzowym „W krainie lodu i śniegu, śladami prof.. Henryka Arctowskiego” z wiedzą o krainach polarnych oraz utrwalali i poszerzali wiadomości o życiu i działalności naukowej profesora Henryka Arctowskiego- patrona naszej szkoły.

W zmaganiach wiedzowych uczniowie pracując w parach (jako zespół) rozwiązywali test wiedzy.

Jednym z kryteriów konkursu było również wykonanie pracy plastycznej o wybranej krainie polarnej.

I etap wyłonił zwycięzcę, a o II i III miejsce walczyły w dogrywce dwa zespoły z klasy 3a.

Klasa 3a okazała się świetnie przygotowana, zajęli wszystkie miejsca na podium.

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i dziękujemy za udział!