Konkurs biblioteczno-literacki pt: „Listy z czasów zarazy”

W listopadzie 2021 odbył się w naszej szkole konkurs biblioteczno-literacki pt: „Listy z czasów zarazy”. Uczniowie samodzielnie pisali listy do wybranego bohatera literackiego opisując jak radzą sobie w czasie pandemii, adresaci byli bardzo różni, od Ani Shirley po Małego Księcia. Jury miało bardzo trudne zadanie, gdyż prace były na wysokim poziomie i zachwycały nas ciekawym i wrażliwym podejściem do tematu. Wszystkim uczestnikom bardzo gratulujemy ich literackiego polotu! Zwycięzcy otrzymali piękne nagrody książkowe, aby móc dalej rozwijać swoje talenty i zainteresowania literackie.

1 miejsce: Nel Dobrzańska z klasy 8b

2 miejsce: Kamil Krygier z klasy 7d

2 miejsce: Zuzanna Górska z 8b

3 miejsce: Szymon Keński z 8c