W bieżących WYDARZENIACH  widać 5 ostatnich. Pozostałe można obejrzeć wchodząc do ARCHIWUM 

28 listopada 2022

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia 25 listopada. Uczniowie mogli przynieść do szkoły swojego ulubionego pluszowego przyjaciela, który umilił im czas spędzony […]
28 listopada 2022

PROJEKT PRZYRODNICZY O JEŻU

PROJEKT PRZYRODNICZY O JEŻU Uczniowie klasy 2c z zaangażowaniem zrealizowali przyrodniczy projekt o jeżu. Podczas pracy zastosowali rutynę krytycznego myślenia: WIDZĘ, MYŚLĘ, ZASTANAWIAM SIĘ, która ułatwiła […]
18 listopada 2022

Dzień Bajek w klasach nauczania początkowego

15 listopada 2022

Zajęcia klas 2 w październiku

W październiku klasy drugie na lekcjach podejmowały tematy związane z opieką nad zwierzętami domowymi oraz sposobami w jaki można pomagać zwierzętom ze schroniska. Przy tej okazji […]