W bieżących WYDARZENIACH  widać 5 ostatnich. Pozostałe można obejrzeć wchodząc do ARCHIWUM 

18 czerwca 2024

Międzyszkolny Konkurs Profilaktyczny „Jestem wolny -jestem sobą.

Uwaga!!!! Wielki sukces najmłodszych uczniów naszej szkoły!!!! W tym roku szkolnym nasza klasa -1b wzięła udział w Międzyszkolnym Konkursie Profilaktycznym „Jestem wolny -jestem sobą. Najpierw podczas  […]
18 czerwca 2024

Wycieczce do Lovendy Kujawskiej

W czwartek byliśmy na wycieczce w Lovendzie Kujawskiej. Zobaczyliśmy kwitnące pola lawendy i poczuliśmy jej zapach. Z samodzielnie zerwanych gałązek robiliśmy lawendowe bukiety. Wykonywaliśmy też mydełka […]
18 czerwca 2024

XVI Mistrzostwa Szkoły w Gimnastyce klas I-III SP

We wtorek, 11 czerwca, odbyły się XVI Mistrzostwa Szkoły w Gimnastyce klas I-III SP. W zawodach swoje umiejętności gimnastyczne zaprezentowali uczniowie klas sportowych. Młodzi gimnastycy wykonywali […]
17 czerwca 2024

Podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Mój wymarzony pojazd kosmiczny”

Podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Mój wymarzony pojazd kosmiczny”. Na konkurs wpłynęło wiele ciekawych i pomysłowych prac plastycznych, wykonanych różnymi technikami plastycznymi. Najpiękniejsze okazały się: KATEGORIA KL. […]