W bieżących WYDARZENIACH  widać 5 ostatnich. Pozostałe można obejrzeć wchodząc do ARCHIWUM 

12 kwietnia 2024

„Czwartek Lekkoatletyczny” – edycja wiosenna

W czwartek, 11 kwietnia, na Stadionie Miejskim im. G. Duneckiego odbył się kolejny „Czwartek Lekkoatletyczny”. Były to pierwsze zawody lekkoatletyczne w edycji wiosennej, następne (w ramach Igrzysk Dzieci) już […]
2 kwietnia 2024

Rozstrzygnięcie konkursu „Wyłącz Hejt, Włącz Empatię”

Z przyjemnością przekazuję, że zakończył się konkurs informatyczny „Wyłącz Hejt, Włącz Empatię”, który miał na celu promowanie pozytywnych relacji międzyludzkich oraz budowanie atmosfery wzajemnego szacunku i […]
23 marca 2024

Zajęcia w Ekopracowni OZE cz.3. Drzwi Otwarte SP 28 w Toruniu.

Podczas warsztatów w ekopracowni przyszli Pierwszoklasiści zapoznali się z tematyką odnawialnych źródeł energii, sprawdzali na modelach jak działa turbina wiatrowa i wodna. Dowiedzieli się również, że […]
9 lutego 2024

Podążając Śladami Wielkiego Odkrywcy Henryka Arctowskiego na lekcjach informatyki

Z okazji Święta Patrona naszej szkoły im. Henryka Arctowskiego, uczniowie  zaangażowali się w twórcze działania, oddając hołd wielkiemu badaczowi. W ramach uroczystości, dzieci wzięły udział w […]