W bieżących WYDARZENIACH  widać 5 ostatnich. Pozostałe można obejrzeć wchodząc do ARCHIWUM 

24 czerwca 2022

Podsumowanie konkursu „Najpiękniejszy motyl”

W oddziale przedszkolnym został podsumowany konkurs plastyczny „Najpiękniejszy Motyl”. Laureatkami konkursu zostały dzieci: Zuzanna Górecka, Kaja Żurowska oraz Kalina Gojło. Serdecznie gratulujemy 🙂 Organizatorki
12 czerwca 2022

Certyfikat dla Przedszkolaków

Dzieci z oddziału przedszkolnego przez cały rok brały udział w realizacji różnych akcji ekologicznych, które były elementem dużego projektu Ekokulturalne Przedszkole. Celami  głównymi tego projektu było: poszerzanie […]
10 czerwca 2022

Bal Przebierańców w Przedszkolu z okazji Dnia Dziecka

1 czerwca dzieci z oddziału przedszkolnego przebrane w ulubione postacie bajkowe uczestniczyły w Balu Przebierańców. Tańcom i zabawie tego dnia nie było końca, co widać na […]
8 czerwca 2022

Konkurs plastyczny

Kilkoro dzieci z oddziału przedszkolnego wzięło udział w II Miejskim Konkursie Plastycznym „Toruń oczami dziecka. Miasto nad Wisłą”. Ich prace zostały zamieszczone w galerii internetowej- Gratulujemy!! […]