W bieżących WYDARZENIACH  widać 5 ostatnich. Pozostałe można obejrzeć wchodząc do ARCHIWUM 

2 kwietnia 2024

Projekt „Zwolnieni z Teorii” w oddziale przedszkolnym

Dzieci z oddziału przedszkolnego naszej szkoły odwiedziły 3 uczennice:  Paulina Laska, Kornelia Kolasińska i  Zarębska Weronika , realizujące projekt do olimpiady „Zwolnieni z Teorii”. Grupa ta o nazwie […]
28 marca 2024

Wielkanoc coraz bliżej…

Dzieci oddziału przedszkolnego wykonywały na święta wielkanocne oprócz przepięknych dekoracji to oczywiście zajączki, piękne kurczaczki i ozdabiały kolorowo jaja. Wielkanoc to bardzo kolorowe i radosne święta!
28 marca 2024

Wielkanocne poszukiwanie ZAJĄCZKA

W środę przed świętami dzieci z oddziału przedszkolnego poszukiwały ZAJĄCZKA. Wykonywały opaskę zajączka, zatańczyły dla zajączka, obejrzały film edukacyjny opowiadający o  tradycjach świąt Wielkanocnych; rozwiązywały zagadki […]
28 marca 2024

Podsumowanie Konkursu Plastycznego „Wielkanocne Jajo”

Przed świętami nastąpiło podsumowanie Konkursu Plastycznego „Wielkanocne  jajo”. Przedszkolacy wraz z rodzicami wykonali piękne pisanki. Dziękujemy i GRATULUJEMY! Wychowawczynie