W bieżących WYDARZENIACH  widać 5 ostatnich. Pozostałe można obejrzeć wchodząc do ARCHIWUM 

28 listopada 2022

Poznajemy wiewiórki

Dzieci z oddziału przedszkolnego poznały życie i zwyczaje wiewiórki; wykonywały pracę plastyczną z wykorzystaniem barwnych jesiennych liści; oglądały prezentację i słuchały ciekawostek czytanych z albumu o […]
28 listopada 2022

Przedszkolacy w Zoo

Dzieci z oddziału przedszkolnego odwiedziły toruński Ogród Zoobotaniczny w Toruniu. Tam oglądały przyrodę w jesiennej odsłonie, przypominały sobie charakterystyczne zjawiska przyrodnicze i pogodowe o tej porze […]
16 listopada 2022

Dzień Bajek w przedszkolu

W trakcie zorganizowanego Dnia Bajek bajecznie przebrane dzieci z oddziału przedszkolnego rozpoznawały postacie ze znanych bajek i baśni, rozwiązywały zagadki i słuchały fragmenty znanych bajek. Brały […]
14 listopada 2022

Przygotowania do Święta 11 Listopada

Z okazji zbliżającego się Święta Odzyskania Niepodległości dzieci z oddziału przedszkolnego wykonywały godło, flagę oraz orła z rolki po papierze. Wszystko można można podziwiać w przedszkolnej […]